Sayın Valimiz Ahmet DENİZ, İl Protokolü ile birlikte ilçemizi ziyaret etmiştir. İlk olarak Sayın Kaymakamımız Vedat YILMAZ eşliğinde Süleyman Demirel Orta Okulunda; Belediye Başkanı, İlçemiz Muhtarları ve Kurum Amirleri ile toplantı düzenlenmiştir.

Toplantı sonrasın da Anaokulu ziyaretinde bulunan Sayın Valimiz öğrencilere hediye dağıtmış daha sonra İlçe Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliği'ni ziyaret etmiştir.

Sayın Valimiz kurum ziyaretleri sonrasında ilçe esnafını ziyaret edip girdiği çay ocaklarında vatandaşlarla sohbet etmiştir. Ardından KOSGEB'in hibe desteklemesi ile kurulan kahvaltı salonu, unlu mamuller ve kırtasiye işletmelerini ziyaret ederek, iş yeri sahiplerine hayırlı olsun dileklerinde bulunmuştur.

İlçemizde ki temaslarının ardından Sayın Valimiz, Sayın Kaymakamımız ve beraberinde ki heyet ile birlikte Otağlı köyüne gitmiştir. Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) Ardahan'ın en başarılı 2.okulu olan Otağlı Köyü Ortaokulunu ziyaret eden Vali Deniz, başarıları dolayısıyla öğrencileri tebrik etmiştir.

 

Sayın Valimiz Ahmet Deniz ziyaretlerin ardından İl Protokolü ile ilçemizden ayrılmışlardır.