Mustafa DÖNMEZ
10.08.1992 - 20.08.1994

İrfan KENANOĞLU
23.09.1994 - 28.09.1996


Mehmet Cengiz YÜCEDAL
02.10.1996 - 25.08.1998



Ahmet AYDIN
09.09.1998 - 13.01.1999

Ozan BALCI
15.01.1999 - 10.09.1999

Mahmut HERSANLIOĞLU
14.09.1999 - 09.10.2001



Yücel GEMİCİ
25.10.2001 - 29.08.2003



Nurullah AKTAŞ
14.10.2003 - 15.10.2005



Mehmet YILDIZ
18.10.2005 - 22.10.2007



Muhammed Lütfi KOTAN
26.10.2007 - 28.08.2009


Kadir Taner ESER
29.08.2009 - 03.10.2011



Abdurrezzak CANPOLAT
19.08.2013-04.08.2015